І знову — про отруєння грибами

Share on Facebook

 

МОЗ України повідомляє, що останнім часом в Україні почастішали випадки отруєння грибами. За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні у минулому році постраждало від отруєнь грибами 578 осіб, у т.ч. 60 дітей, померло 50 чоловік, у т. ч. 5 дітей.

 

Аналіз випадків отруєнь грибами в Україні свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки.

Проте отруєння можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас. Адже бліда поганка у багатьох регіонах просто не росте, наприклад, на півдні. Проте основні масові отруєння припадають саме на ці місцевості.Видів грибів безліч, причому постійно зустрічаються все нові різновиди. А скільки отруйних? Виключно отруйних грибів   можна на пальцях перелічити. Перш за все, це бліда поганка, мухомор смердючий і ще декілька. Ці гриби дуже небезпечні, оскільки зберігають свої отруйні властивості не тільки після вимочування, але і після сушіння, відварювання і засолення. Кожен грибник їх повинен добре знати.

Немало випадків, коли хворі потрапляли до лікарень після споживання голубінок, глив, сироїжок, синяків, парасольок тощо.

Основні причини отруєнь:
- вживання отруйних грибів; 
- неправильне приготування умовно їстівних грибів;
- вживання старих або зіпсованих їстівних грибів; 
- вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

Характерні ознаки отруєння - нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунка, підвищення температури тіла - з’являються через 30-60 хвилин після вживання страв із сироїжок, недоварених осінніх опеньків, сатанинських грибів, несправжніх дощовиків. Такі отруєння здебільшого не призводять до летальності, однак можуть мати серйозні наслідки для системи травлення.
Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів білого і смердючого, сморжів і деяких інших грибів. Підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунка, протягом тривалого часу (до 3-х діб) може не викликати жодних симптомів.

До смертельно небезпечних грибів належить і свинушка тонка, а багато прихильників «лісового м’яса» полюбляють її їсти. Однак  цей гриб надзвичайно небезпечний. Він спричиняє в окремих людей сильну алергічну реакцію, що призводить до захворювання крові.
Отруєння цими неїстівними грибами переважно є смертельним навіть при своєчасному зверненні за медичною допомогою. Смертельною вважається навіть мінімальна доза отрути. Тому обов’язково треба мити руки після дотику з грибами. Немало випадків, коли отрута передавалась на інші продукти через немиті руки.

Найбільше насторожує медиків те, що постійно серед отруєних грибами хворих є діти, навіть однорічного віку, і врятувати їх вдається дуже рідко. Також слід пам’ятати, що страви з грибів важкі для перетравлення, їх не повинні вживати діти, люди із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки чи з хронічними захворюваннями інших внутрішніх органів.
У разі отруєння блідою поганкою перші клінічні ознаки, на відміну від інших груп грибів, з’являються найчастіше через 6—16 годин, але іноді це може бути на 2-гу добу і пізніше. 
Гастроентероколітний період при отруєнні блідою поганкою триває в середньому 1—3 доби.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: