Сто тисяч фанатів залишили по собі 170 тонн мотлоху на Хрещатику. Найгірша ситуація була поблизу консерваторії, де розміщено вхід на фан-зону.
Із пляшками до фан-зони не пускають, тому їх залишають біля входу. За великого скупчення народу кількість пляшок під фан-зоною стає неймовірно великою. "До закінчення матчу основна робота проводиться тільки по зачищенню сміттєвих баків, тому що підмітати неможливо. Основна маса взяла пакети – і пішла міняти баки переповнені", - розповів керівник бригади прибиральників Олександр Дудченко.
"Якось воно негарно – оце все сміття. У нас теж буває брудно після футболу, але щоби так – ніколи. Ми не дозволяємо собі кинути пляшку на асфальт у центрі Стокгольма", - коментують бруд уболівальники зі Швеції.
Двірники до ранку центр розчищають. Після розлитого пива асфальт на Хрещатику трохи липне. Якби давали мило, кажуть робітники, помили б із ним.
| < Попередня | Наступна > |
|---|