Дочка Тимошенко не може передати у лікарню спецхарчування для виведення з голодування

Share on Facebook

 
Дочка Юлії Тимошенко стверджує, що не може передати матері у лікарню спеціальне харчування, тому екс-прем’єр і сьогодні голодує. Німецький лікар Лутц Хармс розробив спеціальний графік виведення Тимошенко з голодування, розрахований на 10 днів. Протягом цього часу вона повинна отримувати свіжі соки і пюре щодня.

Дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія стверджує, що її матір продовжує вимушене голодування через те, що їй не можуть передати у лікарню спеціальне харчування.
«Сьогодні вона знову нічого не їла, бо ми не можемо нічого передати. Ми повинні везти передачу у колонію, а з колонії повинні передавати сюди. Але в якому стані це прийде і коли, ми не знаємо», — сказала Тимошенко журналістам на брифінгу біля ЦКБ № 5 в Харкові у четвер.
Вона також зазначила, що «німецький лікар Лутц Хармс розробив спеціальний графік виведення Юлію Тимошенко з голодування, розрахований на 10 днів. Протягом цього часу Ю.Тимошенко повинна отримувати певну їжу, зокрема свіжі соки і пюре, тому важливо, щоб продукти передавалися щодня».
За словами Євгенії Тимошенко, таких гарантій від працівників колонії їй отримати не вдалося. Вона зазначила, що передати необхідні продукти харчування через лікарів також неможливо. «У лікарів відбирають особисті речі, телефони, їжу і через них передати теж не виходить», — сказала Тимошенко.
Як повідомлялося, Юлія Тимошенко погодилася на переведення в центральну клінічну лікарню «Укрзалізниці» тільки за умови, якщо її лікарем буде лікар з німецької клініки «Шаріте» Лутц Хармс.
Євгенія Тимошенко повідомила, що екс-прем'єр схудла «візуально на 10 кілограм, у неї значно знизилася температура тіла, і в неї переднепритомний стан».
У той же час захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко підкреслив, що екс-прем'єр буде змушена відмовитися від госпіталізації у випадку, якщо в її лікуванні будуть задіяні лікарі Міністерства охорони здоров'я України.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: