Прес-конференція у Львівській міській Раді

Share on Facebook

 

Прес-конференція у львові, другий органічний ярмарок, органік львів

08 жовтня 2010 р. в Львівській міській Раді відбулася прес-конференція, присвячена проведенню Другого Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, що проходитиме 09 жовтня у м. Львів на вулиці Валовій.

 

Як відмітив Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов, ця подія стане логічним продовженням не лише вікових культурних традицій Львова, а й успішно проведеного теж у Львові в 2009 р. Першого Всеукраїнського Ярмарку, який відвідало близько 20 тисяч львів'ян та гостей міста. 

Цього року виробники сертифікованої органічної продукції з усієї України запропонують до уваги відвідувачів не лише овочі, фрукти, ягоди, мед, а й продукцію переробної промисловості, зокрема, соки, сиропи, повидло, сухофрукти, крупи, м’ясні вироби тощо. Також на гостей  чекають дегустації органічних продуктів та напоїв, конкурси, розіграш чудових призів, можливість насолодитись чудовою музикою та піснями. Кухарі порадують приготованими виключно з органічних інгредієнтів боб-гуляшем, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками, які неможливо забути.


Запрошуємо всіх відвідати цю чудову подію та скористатися нагодою поближче ознайомитися з органічною продукцією!

 
Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: