Нарешті "Вчення про харчування" видано в Україні

Share on Facebook

 

Безпека продуктів харчування останніми роками стає все більш актуальною для всіх. ХХІ століття принесло нам не лише технічний розвиток, але й незліченні проблеми з екологією. Саме тому в якості здорової альтернативи, зародилося та успішно розвивається безпечне для природи і людини сертифіковане органічне виробництво.


Загалом питання здорового харчування з використанням органічних і біодинамічних продуктів вивчаються вченими протягом десятиліть. При цьому серед авторів, які найбільш комплексно підійшли до вивчення правильного харчування, його безпеки, особливе місце займає відомий лікар Рудольф Хаушка. Його книга «Вчення про харчування» поповнила колекцію видань бібліотеки журналу «ORGANIC UA» у новій серії ХАРЧУВАННЯ І ЗДОРОВ'Я.

Книга «Вчення про харчування» входить до трилогії вчень Хаушки і буде цікава всім тим, хто замислюється про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, хто віддає перевагу сертифікованим органічним продуктам, адже якість продуктів харчування безпосередньо впливає на всі процеси життєдіяльності людини.

Тих, кого зацікавила ця чи інші книги, видані Федерацією органічного руху України, просимо звертатись до офісу Федерації.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: