За 5 років майже 4 мільйони українців відмовилися від цигарок

Share on Facebook

 
За останні 5 років майже 4 млн. українців завдяки масштабній антитютюновій кампанії кинули палити і таким чином Україна залишила клуб найбільш курящих країн світу, перемістившись з четвертого на 24 місце.

Як пише «Корреспондент», за цей час армія курців зменшилася з 14 млн. до 10 млн. осіб, або з 30% до 22% населення. А споживання сигарет скоротилося на 25% — з 84 млрд. до 63 млрд. штук на рік.

Головним фактором, який змусив мільйони українців перейти в стан некурців, експерти називають подорожчання сигарет утричі, однак не применшують і значення антиреклами і прагнення українців до здорового способу життя. «Не курити стало модно», — констатує голова Всеукраїнської федерації споживачів «Пульс» Наталія Бородачова.

Все в комплексі викликало в країні своєрідну ланцюгову реакцію. «Люди з більшою ймовірністю кидають курити, якщо їхні друзі, колеги, родичі або подружжя роблять те ж саме», — резюмує завсектором контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ Костянтин Красовський.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: