Супермаркети збувають червону ікру з хімікатами за акційними цінами

Share on Facebook

 

Перед Новим роком супермаркети по всій країні спокушають людей акційними цінами на червону ікру.


30

Тож ТСН вирішила перевірити якість найголовнішого делікатесу новорічного столу, щоб вберегти людей від перспективи зустріти новий рік під крапельницею. Навіть перерахували ікринки, щоб довести - не все те добре, що зі знижкою. 

Задля порівняння було закуплено по баночці недешевої та акційної ікри. В обох баночках по 120 грамів кав'яру, однак ікринки було вирішено перерахувати - адже саме від цього залежить, скільки бутербродів можна приготувати та скількох людей ними почастувати. В першій банці, за яку заплатили 97 гривень, ікринки були цілі, сухі й швидко піддалися до підрахунку. 

А рідини в ній взагалі не було. В акційному ж кав'ярі, за який виклали майже вдвічі менше коштів, виявили велику кількість рідини, а ікринки розповзалися так, що їх неможливо було підрахувати. 
В Бюро моніторингу фальсифікацій побачивши акційний товар порадили одразу скаржитися в управління Захисту прав споживачів. "Її взагалі не можна продавати. Це не ікра, там однозначно якісь хімікати присутні, яких не має бути ні по ГОСТу, ні по технічним умовам", - застеріг заступник директора Бюро моніторингу фальсифікацій Павло Дикань. В консерві із ікрою не може бути великої кількості відстою, олії чи будь-якої іншої рідини, хоч скільки б вона коштувала, пояснив фахівець. Подібний рибний суп замість лососевої ікри під час перевірок виявили в одному з магазинів спеціалісти Укрметртестстандарту.

"За кількістю відстою видно, що ікра була заморожена кілька разів", - повідомили фахівці, пояснивши, що всі зразки готували із замороженої сировини та з додаванням великої кількості консервантів. Водночас керівник хіміко-аналітичної лабораторії Укрметртестстандарту Тамара Назаренко повідомила, що таким кав'яром отруїтися не можна, але настрій гарантовано буде зіпсований.

Джерело: http://tsn.ua/

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: