Двоє 10-річних хлопців мало не загинули від алкогольного отруєння

Share on Facebook

 

11 грудня. На Рівненщині двоє 10-річних хлопців отруїлися спиртним, яке вони знайшли на території сусіднього господарства.


Їх доправили до реанімаційного відділення лікарні з діагнозом "алкогольна кома" та загальне переохолодження організму. Про це повідомили в прес-службі Володимирецького РВ УМВС України в Рівненській області.

Хлопці навчалися в одному класі, але жили в сусідніх селах. Того дня один із друзів, запитавши дозволу у матері, пішов у сусіднє село до свого товариша.

Однак, коли почало сутеніти, матір відчула хвилювання і пішла на пошуки своєї дитини. Зазирнувши до сусіднього господарства, в якому ніхто не проживає, на подвір’ї вона побачила хлопців непритомними.

Прийшовши до тями, неповнолітні пояснили, що перебуваючи на подвір’ї невідомого їм господарства, вони знайшли півлітрову скляну пляшку з алкоголем, яку потім випили.

За цим фактом співробітники кримінальної міліції у справах дітей провели ряд перевірок, а батьків притягнули до адміністративної відповідальності за ст.184 "Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов`язків щодо виховання дітей" КУпАП.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: