Українці «підсіли» на антибіотики

Share on Facebook

 

Медики непокояться, тому що українці підсіли на антибіотики. Їх люди вживають безконтрольно. Лікарі попереджають, що їхній прийом дає не тільки позитивний результат.


антибіотики

Так, антибіотики у великій кількості здатні безповоротно вразити найважливіші органи: серце, мозок, шлунок. Хоча насправді приймати їх треба далеко не завжди.

«Якщо є якась бактеріальна пневмонія, то в даному випадку без антибіотику не обійтися. Або є вірусна інфекція, ось як взимку у нас буде, при цьому стані ніяких антибіотиків не показано», — розповів лікар-терапевт Олександр Могила. А якщо вам і мають їх прописати, то вже рідко коли більше трьох найменувань на один курс, наголосив терапевт.

Найвразливішим до впливу хімічних речовин є дитячий організм. «Хімічні препарати впливають на кровоносну систему, і на м’язи, і діти, які під час формування зубної емалі приймають антибіотики, після 30-ти вже повинні йти до протезиста», — розповіла дитячий ендокринолог Наталія Погадаєва.

Крім того, саме у зловживанні антибіотиками лікарі вбачають причину проблем із зайвою вагою в дітей.

Тим часом, навіть лікування найлегших застуд без прийому великої кількості пігулок сьогодні більшість людей вже не уявляють. Хоча «більше» — далеко не завжди означає «краще», а надто — коли йдеться про кількість хімії. Ті, хто перевіряв на собі, кажуть — часто дуже добре допомагають перевірені народні методи: чай, м’ята, малина, лимон, мед.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: