Органічне законотворення в динаміці

Share on Facebook

 

6 жовтня 2010 р. під час засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин відбулось обговорення проекту Закону України «Про органічне виробництво» (№ 7003 від 19.07.2010 р.).

При обговоренні згаданого законопроекту, в якому взяли участь народні депутати, заступник начальника Департаменту Міністерства аграрної політики М.Пісковий, Голова Правління Федерації органічного руху України Є. Милованов та виконавчий директор Асоціації агроекологів М. Капштик, Комітет ВРУ рекомендував прийняти законопроект за основу. 

8 жовтня 2010 р. Головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Г. Калетніком, за вищезгаданим рішенням Комітету від 6 жовтня, внесено проект Постанови ВРУ «Про прийняття за основу проекту Закону України «Про органічне виробництво».

03 листопада 2010 р. проект Закону України "Про органічне виробництво" було розглянуто на засіданні Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Верховної Ради України.

Як відзначили спеціалісти, час для прийняття даного Закону в Україні вже давно настав, адже більшість людей, і не лише фахівців, а й звичайних споживачів, вже знайомі і з органічними продуктами, і з їх корисними перевагами. Тому законопроект отримав у Комітеті схвальні відгуки та цілковиту підтримку.

Органічне виробництво в Україні з кожним роком зростає, ринок споживання органічних продуктів поширюється у все нових регіонах країни, тож і законотворці, хоча і повільно, однак намагаються йти «в ногу» з органічним рухом держави.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: