У волинському ріпаку виявили ГМО

Share on Facebook

 

У серпні 2011 року інспектори відділу державного метрологічного нагляду ДП «Волиньстандартметрологія»  провели шість планових перевірок. У всіх перевірених суб’єктів під час виявлено порушення метрологічних норм та правил.


ріпак, гмо

При здійсненні державного метрологічного нагляду обстежено 695 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), із яких 30 одиниць, або 4,3% визнано непридатними до застосування, як своєчасно неповірені, не вірні за показами.

За результатами державного метрологічного нагляду видано 4 приписи на вилучення непридатних ЗВТ і видано 6 приписів на усунення порушень.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 23 особи на загальну суму 3,2 тисячі гривень.

Крім того, протягом серпня фахівці випробувального центру ДП «Волиньстандартметрологія» провели випробування 224 зразків харчової продукції та 145 продовольчої сировини на вміст у них ГМО.

У трьох зразках насіння ріпаку продовольчого, заготовленого на території Волинської області, якісним методом виявлено наявність ГМО, кількісна оцінка не проводилася.

У 6 зразках продовольчої сировини виявлено вміст ГМО менше 0,9%, що є допустимим у межах  чинного законодавства України.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: