Лекція від Алекса Подолінського в НУБіП

Share on Facebook

 

27 липня 2011 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування один з найвідоміших біодинаміків-практиків світу Алекс Подолінський, який прибув в Україну на запрошення Федерації органічного руху України, прочитав лекцію на тему «Гострі питання сільського господарства – біодинамічні відповіді».


Подолінський

Без перебільшення, досвід пана Подолінського в біодинаміці є неперевершеним, тому в останні роки Алекс подорожує світом та як на лекційних, так і на практичних заняттях демонструє слухачам принципи та особливості біодинаміного господарювання, виготовлення біодинамічних препаратів та можливості їх практичного застосування.

Не стала виключенням і лекція, прочитана Алексом Подолінським в Києві, тому присутні фахівці аграрного ринку, викладачі та студенти, представники громадських організацій та просто прихильники біодинаміки не залишилися байдужими щодо піднятих питань та намагалися отримати максимум інформації.

Сподіваємося, що українські фермери, які роблять перші кроки в біодиниміці, досягнуть успіхів завдяки отриманим знанням. Нашою допомогою для них також стануть книги та видання Федерацією органічного руху України праць Алекса Подолінського, які Ви можете замовити в будь-який момент.

Коментарі (1)
1Неділя, 22 січня 2012, 13:05
Влад НУБіП
В нубіп вони приїздять, щоб підтримати диктатора. Я не поважаю таких людей. З пізнавальної точки зору ефект нульовий, так як у нас набагато простіші речі у агровиробництві не використовуються, а сама аграрна наука — профанація.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: