Органічне виробництво: має шанс подолати голод і глобальне потепління?

Share on Facebook

 

Органічне сільське господарство пропонує альтернативну систему продовольства, яка здатна підвищити продуктивність сільського господарства, подолати брак продуктів харчування навіть у найбідніших регіонах світу, забезпечити соціальну справедливість і зберегти навколишнє середовище.

 

33

ФАО доповідає, що зі зростанням органічного сільгоспвиробництва на 56% у країнах, що розвиваються, до 2030 р. можна буде повністю задовольнити потребу в продуктах харчування у цих країнах та подолати наслідки зміни клімату. За даними того ж ФАО саме через конвенційне сільське господарство, масове вирубування лісів та випалювання полів і пасовищ в атмосферу потрапляють 90% викидів закису азоту та 30% СО2, що спричиняє глобальне потепління.

 

ЕКОНОМІЧНІ ПЕРЕВАГИ

За даними досліджень Ради ООН з торгівлі та розвитку органічне сільське господарство у малорозвинених країнах має всі шанси перевершити показники конвенційної та традиційної системи агровиробництва з точки зору врожайності, диверсифікації та економічної ефективності. Такі переваги роблять органічне виробництво особливо привабливим для дрібних та бідних фермерів, які в іншому випадку можуть опинитись під загрозою продовольчої та фінансової кризи. Органічне сільське господарство має шанс стати потужним засобом для скорочення бідності та голоду на планеті. Ринок органічних продуктів невпинно зростає. Починаючи з 2000 р., обсяг продажу лише органічних овочів та фруктів зріс більш ніж на 300%. Попит на органічні м’ясні та молочні продукти у декілька разів перевищує пропозицію. У 2008 р. міжнародний ринок органічних продуктів було оцінено у 50 млрд дол., у 2012 р. очікується зростання ринку до 70 млрд дол.

 

Органічні фермери отримують:

-          грошові заощадження, оскільки немає необхідності купувати дорогі синтетичні пестициди та добрива;

-          додаткові доходи, отримані за рахунок продажу надлишкової продукції та вирощування товарних культур;

-          доступ до внутрішніх та міжнародних експортних ринків сертифікованої органічної продукції та преміальну ціну на їхній товар;

-          можливість додаткового збільшення вартості органічних продуктів у результаті їх переробки.

 

ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ

Інтенсифікація сільського господарства має негативний вплив не лише на навколишнє середовище, але і виснажує природні ресурси, без яких ведення агровиробництва неможливе. Вже протягом двох десятиліть щороку планета втрачає 15 млн га тропічних лісів, а разом із ними і природне біорізноманіття на користь розширення орних земель. Крім того, щороку через ерозію та інші форми деградації ґрунту ми втрачаємо 5-7 млн га сільгоспугідь та ще 1,5 млн га унаслідок засолення та заболочення ґрунту. За даними дослідників більше 30 млн га сільськогосподарських земель мають пошкоджену структуру ґрунту і як наслідок – низьку природну родючість.

Органічне сільське господарство ж має великий потенціал, щоб виправити ці негативні тенденції, а також скоротити викиди вуглекислого газу, закису азоту й метану, які сприяють глобальному потеплінню. Органічні методи господарювання покращують стан ґрунту та його родючість без застосування хімічно синтезованих добрив. Боротьба з бур’янами та шкідниками проводиться без застосування токсичних пестицидів, оберігаючи тим самим земельні та водні ресурси від забруднення токсичними сполуками. Обов’язкове застосування сівозмін, використання насіння і порід, адаптованих до місцевих умов, і відновлення функціонального біорізноманіття сприяють подальшому зміцненню екологічного балансу.

 

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

По-перше, органічне сільське господарство знижує ризик втрати здоров’я для сільськогосподарських працівників, адже саме вони найбільш уразливі до дії пестицидів та інших хімікатів, які використовує конвенційне виробництво. По-друге, органічні продукти більш корисні для споживачів завдяки мінімізації впливу на здоров’я токсичних і стійких хімічних речовин. Середньостатистичні конвенційні овочі та фрукти містять у своєму складі понад 20 пестицидів, м’ясо та молоко, у свою чергу, містить антибіотики, гормони, стимулятори росту. Натомість, за дослідженнями вчених з різних країн, органічні продукти на 50% містять більше поживних речовин, мінералів та вітамінів (вітамін С, залізо, магній і фосфор), ніж аналогічні продукти з промислових ферм. Особливо корисні органічні продукти для дітей, оскільки їхній організм більш вразливий до дії залишків пестицидів, нітратів, важких металів та антибіотиків у продуктах харчування.

Органічні продукти: харчові переваги

-          жодних пестицидів, гербіцидів, фунгіцидів у кінцевому продукті;

-          жодних залишків хімічно синтезованих добрив;

-          жодних ГМО та їх похідних;

-          високий вміст вітамінів та мінералів;

-          виражений природний аромат і смак.

 

СОЦІАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

Органічне сільське господарство має високий потенціал для забезпечення життєдіяльності сільського населення і пожвавлення роботи дрібних фермерських господарств. Разом зі зростанням органічного сектора зростатиме і працевлаштування місцевого населення, оскільки органічне землеробство менш механізоване і потребує, як правило, більше ручної праці. Як результат, органічне виробництво може стати ефективним інструментом збереження традиційних знань ведення господарства у кожному регіоні, а також зменшення міграцій сільського населення до мегаполісів. Органічне виробництво дуже часто заохочує фермерів співпрацювати один з одним з метою зниження своїх сертифікаційних, транспортних витрат чи витрат на переробку. У такому випадку органічне сільське господарство дає дрібним фермерам можливість для самовизначення та збільшує впевненість у своїх силах.

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 11-12 (21)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: