Життя, схоже на фільм "Повстання планети мавп" вже не за горами

Share on Facebook

 

Британські вчені стурбовані експериментами по "олюдненню" тварин. Зокрема, їх хвилюють наукові роботи, націлені на надання людських властивостей, таких як мова, мавпам.


331

Подібні дослідження можуть обернутися плачевно для самих людей, тому їх необхідно припинити, вважає група вчених під керівництвом професора філософії Томаса Болдуіна з Університету Йорка.

В даний час дослідження за участю мавп, наприклад, шимпанзе знаходяться поза законом у Великобританії. Але вони як і раніше дозволені в багатьох інших країнах, включаючи США, і британським вченим не заборонено приймати участь у цих експериментах.

Болдуін і його колеги підготували доповідь, в якому нагадують про сценарій американського фільму "Повстання планети мавп". За сюжетом все починається з того, що вчені в пошуках ліків від хвороби Альцгеймера створюють нову породу мавп із людським типом інтелекту.

"Є побоювання, що якщо ви додасте дуже багато клітин мозку людини в мозок приматів, вони перетворяться в створіння, які володіють здібностями, характерними виключно для людини, наприклад, мова, або отримають можливість маніпулювати і спілкуватися з нами", - сказав Болдуін на прес- конференції в Лондоні.

Тим часом, раніше в США вчені вже імплантували людські ембріональні стовбурові клітини в ембріони мишей. Однак мишачі клітини розвивалися швидше людських, тому "олюднених" ембріонів виявилося небагато.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: