«Coca-Cola» теж переходить на органік?

Share on Facebook

 

Компанія «Odwalla Inc.», дочірнє підприємство «Coca-Cola», у липні 2012 р. запустила свій перший конвеєр з виробництва сертифікованих органічних фруктових та овочевих соків для торгової мережі «Whole Foods» у США.

 

874

Нова лінійка «Odwalla Garden Organics» матиме чотири смаки: морквяний, морквяно-буряково-імбирний, морквяно-яблучно-ягідний та морквяно-яблучно-манговий. Ці соки є ще й веганськими, не містять клейковини та є продуктом прямого віджиму овочів та фруктів.

Крім того, органічні соки, як і всі інші напої «Odwalla», розливаються у 100% екологічні пляшки з рослинних матеріалів, які легко утилізуються без шкоди природі. Для виготовлення таких пляшок використовують відходи виробництва тростинного цукру та деревообробної промисловості, зокрема меляса та тирса. Так компанія прагне зменшити щорічні викиди СО2, які прирівнюються економії у 1,5 млн дм3 природного газу.

«Напої «Odwalla Garden Organics» – чудове рішення для людей, які шукають високоякісні натуральні продукти з вишуканим розмаїттям фруктових та овочевих смаків», – переконує Ірма Шрівастава, віце-президент з маркетингу компанії.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12-02 (26)' 2013

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: