У Німеччині працює зелена служба доставки органіку

Share on Facebook

 

У Німеччині з метою зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу служби доставки пересідають на велосипеди.

 

869

Так, вулицями міста Маннхейм колесить служба доставки «RegioVelo», а в містечку Карлсруе курсує своя служба «BioVelo». Один раз на тиждень кур’єри «BioVelo» роз’їжджають містом та доставляють свіжі овочі та фрукти з поля місцевих виробників під двері кінцевих споживачів. Ще одна унікальна особливість цієї служби доставки – тут працюють люди з обмеженими можливостями.

Засновник «BioVelo» Джозеф Хельд розповідає: «Коли я розпочав цей проект, я не думав, що справи підуть угору так швидко. Я чув про проект ««RegioVelo» у Маннхеймі й вирішив зробити щось подібне у рідному місті. Цей проект насамперед має на меті допомогти людям з обмеженими можливостями на ринку праці. Моя мета – забезпечити спілкування між інвалідами та «звичайними» людьми».

Основний партнер «BioVelo» – органічне господарство «Schmälzle», член Асоціації «Bioland», яке вже понад 20 років вирощує близько 1 000 найменувань сертифікованих органічних овочів та фруктів. Поки що служба «BioVelo» працює лише у західних районах міста, проте згодом планує охопити все місто й околиці.

 


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12-02 (26)' 2013

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: