Футболки та кросівки від ТМ «Puma» можна буде компостувати

Share on Facebook

 

Німецький виробник спортивного одягу «Puma» працює над розробкою та дизайном взуття та одягу, які можна буде утилізувати просто у власному саду.


12

Незабаром разом із картопляним лушпинням, яєчною шкаралупою та опалим листям до компостної купи з легкістю можна буде додати і зношені кросівки чи спортивні штани та футболки, якщо таки компанії «Puma» вдасться довести справу до кінця.

«Ми впевнені, що вже у найближчому майбутньому зможемо представити світу інноваційне взуття, футболки та сумки, які будуть придатні для компостування та безпечної переробки, – повідомив Франц Кох, директор компанії «Puma». Він пояснив, що компанія працює зі своїми партнерами над розробкою нового продукту за принципом замкнутого кола, додавши: «З цього випливають два можливі цикли утилізації – технічний і біологічний. Наприклад, я можу використати старе взуття, щоб зробити нову пару, або щось зовсім інше, наприклад, автомобільні шини. У біологічному циклі я можу використати старі кросівки та футболки для приготування компосту, тобто мені необхідно лиш подрібнити їх та додати разом з іншими відходами до компостної купи. Ми зараз працюємо над продуктами, які одночасно можуть задовольнити ці два критерії».

Минулого року спортивна компанія презентувала свою сталу стратегію розвитку на найближчі 5 років, презентувавши новинку – «Clever Little Bag», багаторазову сумку на заміну коробкам для взуття, зменшивши тим самим використання паперу на 65%, а також споживання води, енергії та пального.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 03-05 (23)' 2012

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: