Продукти, які викликають метеоризм

Share on Facebook

 
Щоб уникнути незручностей, не замовляйте ці продукту в ресторані, коли будете зустрічатися з коханим. А також не їжте їх у великій кількості на роботі.


93Брокколі

Цей здоровий продукт, на жаль, сприяє утворенню газів. Будьте уважні, часто брокколі є у стравах з макаронів або в супах. Якщо побоюєтеся - краще вибрати щось інше. І особливо не варто їсти брокколі в сирому вигляді - тоді газів буде ще більше!

Капуста

І квашена, і в сирому вигляді, капуста призводить до газоутворення. Їжте капусту, вона сповнена вітамінів, мінералів, але утримайтеся перед важливим днем ​​або побаченням.

Квасоля

Всі види квасолі призводять до газів. Квасолю часто кладуть у супи, салати, врахуйте це, коли будете замовляти їжу в кафе.

Яблука

Дієтологи радять з'їдати одне яблуко в день. Але увага - в сирому вигляді яблука можуть вас підвести. Вони викликають гази, а також відрижку. У салати кладуть сирі яблука, пам'ятайте про це. А от яблука у вигляді пюре, соків, печені - цілком прийнятні на побаченні.

Цибуля

Їжа з сирою цибулею - це не тільки неприємний запах з рота, але і гази. Рішення просте - цибуля у вареному або печеному вигляді, тоді ви уникнете газового питання. А от зі свіжим подихом впорається м'ята.

Сир

Не всі люди сприйнятливі до лактози і можуть перетравлювати її. І це обумовлено генетично. Якщо вживання молочних продуктів супроводжується виснажливим і болючим газоутворенням, то краще уникати таких продуктів. Сир входить в їх число в першу чергу!

Чорнослив

Це такий корисний продукт! Так хороший для травлення! Але перед побаченням краще забути про чорнослив, він викликає гази.

Перець

Перець, який кладуть в салати, безумовно, дуже красивий і корисний, але сприяє газоутворенню. Є думка, що червоний і жовтий не викликають газів, а тільки зелений. Але не випробовуйте долю, перед відповідальною зустріччю краще не їсти ніякого перцю.

Спеції

Особливо перчики чилі сприяють газам. Але й інші прянощі і спеції можуть мати такі наслідки.

Газовані напої

Від них товстіють, вони заважають правильному травленню, викликають відрижку, та ще від них і гази! Чи не занадто багато мінусів у цих напоїв? Чи не пора б і зовсім від них відмовитися?

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: