Оголошено переможців «Sustainable Business Awards»

Share on Facebook

 

25 травня в Лондоні відбулася церемонія нагородження премії «Sustainable Business Awards», організованої британським виданням «The Guardian».

Sustainable Business AwardsДаний проект створений з метою пошуку та надання суспільного визнання компаніям, які на перше місце ставлять принципи сталого розвитку і не бояться інновацій.

Давайте заглянемо до списку переможців 2011 року і подивимося, кому з всесвітньо відомих брендів вдалося потрапити до числа нагороджених.

Отже, перший приз у номінації «Популяризація сталого розвитку» отримав Sony за проект під назвою «Open Planet Ideas», запущений в 2010 році спільно з Фондом дикої природи. Дана ініціатива створена з метою інформування громадськості про можливості вирішення серйозних екологічних проблем (дізнатися про проект більше).

Переможцем у номінації «Енергозбереження» була оголошена мережа супермаркетів Sainsbury's Supermarkets Ltd., яка розробила проект геотермального обміну в магазині у м. Крейфорд.

Екологічна ініціатива «Plan A», представлена Marks and Spencer Plc в 2007 році, була відзначена нагородою в номінації «Активізація персоналу». Даний проект має на меті виведення рітейл-бізнесу компанії на новий рівень екологічної відповідальності шляхом скорочення відходів і зниження навантаження на енергоресурси, підвищення якості продукції та ведення торгівлі у відповідності з високими етичними принципами.

Нарешті, приз у номінації «Водні ресурси» дістався Levi Strauss за впровадження всесвітньо відомої ініціативи «WaterLESS», націленої на скорочення використання води на всіх етапах виробництва джинсового одягу.

З повним списком переможців премії «Sustainable Business Awards 2011» від видання «The Guardian» можна ознайомитися на сайті guardian.co.uk.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: