Поступ органічного руху

Share on Facebook

Впевнено крокує просторами України осінь - пора збору врожаю, підведення аграріями підсумків: як фінансових, так і господарських.


осінь

Цього року вона стала, завдяки зусиллям Федерації органічного руху України та її активних членів, багатою на «органічні» події.

Почалось все з проведення підготовленої нами спільно з нашими давніми партнерами Другої Міжнародної конференції "Розвиток органічного сектору в Центральній, Східній Європі та країнах Середньої Азії", де в чергове зустрілися фахівці-однодумці не лише з нашої країни, але й з усіх сусідніх держав, щоб поділитися набутим досвідом, підтвердити спільне органічне бачення нашого майбутнього.

165Стратегічною задачею кожної країни є, на наше глибоке переконання, не лише зміцнення експортного потенціалу органічних виробників, а й розвиток внутрішнього ринку якісних органічних продуктів і в першу чергу – вітчизняного виробництва. Саме тому 10 жовтня на площі Ринок древнього Львова ми організували Перший Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів. Адже можна багато говорити на різноманітних семінарах та круглих столах про різні аспекти органічного ринку, однак лише живе спілкування на повноцінному базарі здатне продемонструвати реальний стан справ: безпосередні виробники без будь-яких посередників спілкуються з покупцями, отримуючи коментарі щодо своїх органічних продуктів; серед широкого спектру сертифікованих українських органічних продуктів вибір роблять як пенсіонери з їх невеликим місячним доходом, так і відомі бізнесмени, які звикли до високих європейських стандартів. Вселяє оптимізм те, що основним питанням, яке задавали під час Ярмарки, було: коли органічні продукти стануть доступними у нас скрізь і всім, як у Європі?

 

Україна прокинулась і хоче жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 03' 2009

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: