Cargill вирішив відмовитися від стимуляторів росту

Share on Facebook

 

Американськая компанія Cargill прийняла рішення вирощувати своїх індичок без антибіотиків, які стимулюють ріст птиці.


925

Поки зміна торкнеться лише двох брендів компанії Honeysuckle White і Shady Brook Farms. Для збереження вартості відмова від цього виду антибіотиків відбуватиметься поетапно і займе не більше року. 

До кінця 2015 року всі індички обох брендів будуть вільні від антибіотиків, які стимулюють ріст.  У своєму прес-релізі Cargill заявляє, що цей крок є результатом дослідження споживчих переваг і вимог.  

Проте, компанія як і раніше має намір використовувати антибіотики для лікування і профілактики захворювань, які часто зустрічаються на переповнених птахофабриках.  Коаліція різних споживчих та правозахисних груп вважає рішення Cargill не більше, ніж маркетинговим ходом, який не має нічого спільного з реальним захистом споживачів від антибіотикостійкості до бактерій. 

На думку членів коаліції, антибіотики, використовувані для профілактики захворювань на птахофабриках, з точки зору дози, тривалості і поширеності, ні чим не відрізняються від антибіотиків, які стимулюють ріст.  

У 2011 році, у зв'язку з виявленням штаму Salmonella Heidelberg в продукції Cargill, компанії довелося вилучити з продажу понад 16 тисяч тонн індички.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: