Черемша проти весняної втоми

Share on Facebook

 

«Чим же корисна черемша?» – запитують читачі, які саме зараз, ранньої весни, купують свіжі зелені пучечки на базарах.

 

Черемша проти весняної втоми

Як вказують фітотерапевти, ця дикоросла зелень, що з’являється однією з перших навесні, містить багато аскорбінової кислоти. Десяти пагонів так званої ведмежої цибулі достатньо для задоволення добової потреби організму у вітаміні С. Є тут чимало інших не менш цінних речовин: ефірні олії, органічні кислоти, велика кількість фітонцидів. Черемша допомагає боротися з авітамінозом, весняною втомою. Має також протизапальну, протимікробну, потогінну, сечогінну, протиглисну дію.

Разом з тим обережними з черемшею повинні бути люди, у яких є проблеми зі шлунково-кишковим трактом – гастрити, виразкова, жовчнокам’яна хвороби, панкреатит, – застерігають лікарі-гастроентерологи. Вживання страв з черемші може призвести до загострення цих захворювань.

Ну а ті, кому вона не протипоказана, можуть поповнити весняний раціон цією ранньою зеленню. Гострий смак черемші додасть овочевим салатам нового звучання. Для цього відберіть невеликі яскраво-зелені листочки, промийте під краном холодною водою, обсушіть на паперовому рушнику, тонко наріжте й додайте до інших інгредієнтів салату. Черемша може бути й основною складовою страви. Досить приправити її олією, посипати горішками – і вийде гострий вітамінний салат. Або змішайте зі сметаною, щоб швидко приготувати «намазку» для бутербродів.

 

 

Людмила Полевська, www.wz.lviv.ua

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 03 (15)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: