Обираймо органік!

Share on Facebook

Які б аргументи не приводились в диспуті щодо того, що ж було першим, курка чи яйце,не викликає ніякого сумніву, що спочатку кури, природно, зростали на свіжому повітрі,без додаткових стимуляторів росту, антибіотиків, ГМО та нинішнього агресивноговтручання людини.


212

МиловановТим більше, великодні яйця, писанки, які є символом та найяскравішою ознакоюпри святкуванні великого православного свята не були та й не можуть бутипродуктом «штучних» курей, вирощених в умовах обмеження їх руху та відгодованих нагормонах та псевдокормах.У свята багато хто намагається «розговітися по-справжньому», дозволивши собісмачненьке: сире, жарене, варене, парене. При цьому все більше споживачів намагаєтьсявибрати харчі, які мали б не стільки яскраве оформлення, а безпечно-їстівне наповнення.Йде пошук сертифікованих органічних продуктів. 

При цьому часто можна почутиремствування щодо невеликого їх вибору в Україні і хто в цьому винен.Виникає спір, схожий на попередній: що саме має тримати пальму першості: органічневиробництво чи розвиток органічного ринку, пропозиція чи попит. Об’єктивно, зараз мизнаходимось на тому переломному етапі, коли вітчизняні споживачі, торгівці і фермериодночасно мають рухатись назустріч один одному, формуючи повноцінний внутрішнійорганічний ринок, що забезпечить нам можливість жити у стилі ОРГАНІК!Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: