Проблема ГМО в Україні та світі

Share on Facebook

Одна тема в Україні та світі продовжує набувати особливого значення. ГМО…


gmo

Ця абревіатура сама по собі викликає настороженість. З моменту появи трансгенів не стихають гарячі дискусії щодо того, наскільки вони потрібні людству і що більше вони з собою несуть – благо чи навпаки – зло. Необхідно близько ста років, щоб беззаперечно спробувати довести правоту одного чи іншого твердження. Однак, ми, українці, на жаль, не можемо чекати: ГМО вже тут! Для себе та своїх нащадків ми маємо вибирати як ставитись до ГМО, чи споживати ГМО.

МиловановЗавдяки колосальному фінансовому потенціалу транснаціональних корпорацій, ГМО набувають в багатьох галузях все більшого поширення. При цьому ігнорується зростаючий рух протесту в усьому світі.

Вся харчова продукція має перевірятись і відповідним чином маркуватись щодо наявності там генетично-модифікованих організмів. Наївно довіряти написам на кшталт «100% натуральний продукт» на тій продукції, що містить сою, кукурудзу, ріпак чи їх похідні. Це абсолютно нічого не означає.. Лише сертифіковані органічні продукти є гарантією того, що ГМО відсутнє в тому, що Ви збираєтесь споживати.

Який же вибір зробити? Чи варто турбуватись з приводу поширення ГМО? Що про це кажуть фахівці? Яку альтернативу обрати?

Спробуймо разом відповісти на ці запитання, ознайомившись із статтями ORGANIC UA!


Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 02' 2009

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: