Біографіча довідка: Алекс Подолінський

Share on Facebook

 

Алекс Подолінський. Його генеалогічне дерево дивовижно сплело воєдино гілки знатних дворянських родів України, Польщі та Росії. Все своє життя він присвятив розвитку практичного біодинамічного сільського господарства.


ПодолінськийУ свої 84 роки цей чоловік продовжує займатися улюбленою, хоча і нелегкою справою. Як і колись, він не погоджується ні на які компроміси. Читає лекції. Робить сам і навчає інших готувати високоефективні біодинамічні препарати. Всіма силами бореться з шарлатанами, кого б вони не представляли -- австралійських політиків, німецьких псевдо-біодинаміків або ж американських бізнесменів.

 

Незважаючи на те, що багато заздрісників навмисно викривляють його ідеї або навіть намагаються замовчувати, не згадувати його імені, аби самим не виглядати смішно (подібно до Андерсенівського «Голого короля»), Алекс наслідує стару істину: «собаки брешуть, караван іде». За свій, понад півсторічний досвід розвитку біодинамічних методів виробництва в Австралії, він так вплинув на місцевий рух фермерів, що зараз майже 1 млн. га землі обробляється за технологіями, які носять там його ім’я. Собівартість вирощуваної продукції при цьому завжди нижча, а якість її завжди на порядок вища.

А. Подолінський повсякчас пам’ятає своє українське коріння і, коли виникає така потреба, радо допомагає мудрими порадами членам Федерації органічного руху України. Ми впевнені, що його чергова книга, надрукована у нашій країні, -- «Біодинамічне землеробство. Вступні лекції. Т. 1» -- стане, з одного боку, наступним етапом розширення кола людей, які по-новому подивляться на себе, на землю, на оточуючий нас світ. З іншого боку, ті, хто вже практикує у своєму житті біодинамічні методи, зможуть ознайомитися з вперше в світі опублікованим відкритим листом біодинамічного патріарха до функціонерів біодинаміки, в якому він знайомить нас як з історією розвитку руху, так і з проблемами, які варто вирішити.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01' 2009

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: