Глобальне потепління вкоротить життя європейців на чотири місяці

Share on Facebook

 

Глобальне потепління призведе до серйозних змін в динаміці смертності населення Європи, через підвищення літніх температур середня тривалість життя європейця скоротиться на три-чотири місяці, при цьому пік смертності зміститься з зими на літо, вважають іспанські вчені.


глобальне потепління

Рівень смертності в різні пори року істотно відрізняється, в тому числі із-за кліматичних факторів - наприклад, аномально високі температури влітку стають причиною безлічі інфарктів, теплових шоків або інших хвороб зі смертельним результатом. З іншого боку, більше людей помирає зимою через респіраторні захворювання, вірусні інфекції та переохолодження.

Дослідники відзначають, що "річна" смертність в середньому зросте з сучасних 765 до 900-1000 смертей на мільйон в 2080 році, в той час як зимові показники знизяться з 900 до 860 смертей на мільйон. Через зменшення "зимової" смертності і підвищення комфортності проживання в північних районах смертністьбуде знижуватися, згідно з прогнозами кліматологів, протягом наступних 20-30років.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: