Емірати готують органічне законодавство

Share on Facebook

 

14 серпня 2010 р., в період священного для мусульман свята Рамадан, Міністерство охорони навколишнього природного середовища та водних ресурсів ОАЕ оприлюднило заяву про намір уряду найближчим часом прийняти закони, що регулюватимуть органічне агровиробництво в цій арабській країні.


ОАЕ

Міністерство, яке опікується 35 зареєстрованими органічними фермами, звернулося за консультаціями до місцевих органів управління та компетентних у сфері органіку органів з приводу різноманітних пропозицій та ініціатив поширення та збуту органічних продуктів. 

Міністерство звертається і до фермерів, заохочуючи їх переходити на органічні методи ведення господарства та зменшувати використання пестицидів та хімічних добрив. 

Об’єднані Арабські Емірати планують до червня 2011 р. створити більше органічних господарств, збільшивши таким чином їх загальне число в країні до 60, про що заявляє представник Міністерства охорони навколишнього природного середовища та водних ресурсів. Відповідно до його заяв, міністерство планує регулювати маркетинг та збут власних місцевих чи імпортованих органічних продуктів разом з приватним сектором. www.newkerala.com

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: