У дитячому таборі в Свердловській області отруїлися 40 людей

Share on Facebook

 

40 осіб отруїлися в дитячому літньому таборі в місті Ревде Свердловської області. Про це 17 червня повідомляє РИА Новости з посиланням на керівництво регіону. 


отруєння, Свердловськ

Спалах отруєнь у дитячому таборі на базі середньої школи номер 10 сталася у четвер, 16 червня. Зі скаргами на погане самопочуття звернулися 25 дітей. Дванадцятьом з них знадобилася госпіталізація. За попередніми даними, причиною нездужань стала харчова інфекція.
Протягом наступних діб було зафіксовано ще 15 скарг. Повідомляється, що один з 40 постраждалих - співробітник табору, решта - діти.
Для розслідування обставин інциденту в Свердловській області створена комісія, до якої увійшли представники обласних прокуратури, Росспоживнагляду, МНС та МОЗ. Очікується, що в понеділок комісія оголосить точну причину захворювань.
У зв'язку зі спалахом отруєнь вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтями 236 КК РФ (порушення санітарно-епідеміологічних правил) і 238 КК РФ (виробництво, зберігання продукції, виконання робіт або надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки). Максимальне покарання за цими статтями передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: