Джеймс Камерон висадив мільйон дерев

Share on Facebook

 

У квітні цього року, завдяки Джеймсу Камерону вже були висаджені понад мільйон дерев у Бразилії. Але всесвітньо відомий режисер вважає, що для відновлення екологічного балансу планети необхідно висадити як мінімум на один мільярд дерев більше.


Камерон

Ось чому він виступив з ініціативою «Avatar Home Tree Initiative», яка передбачає висадку нових та відновлення втрачених лісових масивів по всьому світу. 

Наступного разу, коли будете завантажувати піратську копію фільму, наприклад, «Аватар-2» задумайтеся про те, що тим самим ви, можливо, знищуєте одне дерево. Наступна частина проекту - створення фруктових плантацій на Гаїті. У партнерстві з мережею «День Землі» та кінокомпанією «Двадцяте Століття Фокс» Камерон планує спонсорувати відновлення лісів, проведення озеленювальних заходів у межах міст, розширення заповідних зон для збереження екосистем та біорізноманіття, і як наслідок покращити якість повітря і отримати ряд інших переваг, які дають зелені насадження. 

Об'єднуючись із сотнями (тисячами?) Озеленювальних компаній і організацій по всьому світу «Avatar Home Tree Initiative» стає частиною всесвітнього руху за озеленення планети і тісно співпрацює з програмами ООН із захисту навколишнього середовища. 

Ініціатива «Avatar Home Tree» це глобальний проект, в план якого були включені регіони і природоохоронні проекти, які найбільш потребують і / або сприятливі для проведення озеленювальних заходів та збереження біорізноманіття. Перелік, наведений нижче, вражає і вселяє віру в світле майбутнє зелене нашої цивілізації. 

Австралія: Охорона земельних ресурсів Австралії співпрацює з національними парками щодо зменшення впливу міст на ареали проживання унікальних і знаходяться під загрозою знищення видів. 

Бельгія: Організація по лісах у Фландрії буде боротися з екологічними наслідками інтенсивного тваринництва та сільськогосподарського виробництва. 

Бразилія: SOS Mata Atlantica бореться з розширенням екстенсивного сільського господарства та міських передмість, відновлює Атлантичний Ліс що знаходиться під загрозою знищення , один з найбільших притулків для величезної кількості біологічних видів живих організмів. 

Канада: «Дерева Канади» приєдналася до ініціативи Аватару для відновлення соснових лісів у Манітобі, знищених ураганними вітрами 2005-го року. 

Франція: Програма з висадки дерев з залученням дітей збільшує площу озеленення і виховує екологічну свідомість підростаючого покоління. 

Німеччина: Молодіжна природоохоронна організація ClubE, яка займається посадкою дерев, вихованням зеленого свідомості і створенням робочих місць пов'язаних із зеленими технологіями. 

Гаїті: Trees for the Future - cтворення фруктових плантацій на територіях, постраждалих від руйнівного землетрусу. 

Італія: Відновлення лісів і водно-болотних угідь, запобігання ерозії та відновлення біорізноманіття. Створення локальних сховищ СО2 для запобігання зміні клімату. 

Японія: Проект з висадження дерев для студентів, школярів і викладачів. 

Мексика: Робота з місцевими фермерами та громадами з відновлення лісів та водойм. 

Нідерланди: Робота з молоддю з висадження дерев у містах і за їх межами. 

Іспанія: Нове дерево у кожен двір. Відновлення лісів, що постраждали від лісових пожеж 2009-го року. 

Швеція: Ліс включений в шкільну програму, яка передбачає екскурсії для дітей та вчителів, висаджування ялини, сосни, берези і буку в процесі екологічної освіти. 

Велика Британія: «Лісовий Траст» планує збільшити площу лісів країни на 4%, перетворюючи деякі регіони в рамках програми «Більше дерев, більше добра». Громади, які приймають участь в програмі будуть отримувати саджанці дерев та он-лайн консультації безкоштовно. 

США: Створення парків, алей, збільшення загальної площі озеленення в найбільших містах країни. У Сан-Франциско цим займається організація Friends of the Urban Forest, а у Лос-Анжелесі до проекту долучилися "Лісові люди"

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: