Більше 250 учнів китайської школи отруїлися молочними продуктами

Share on Facebook

 

Масове отруєння молочними продуктами відбулося в початковій школі в китайській провінції Шеньсі, 178 учнів госпіталізовані, повідомили в п'ятницю китайські ЗМІ.


масове отруєння

Отруєння було зафіксовано в п'ятницю в 7,00 за місцевим часом (3,00 мск) у учнів початкової школи Юйхе в місті Юйлінь провінції Шеньсі після вживання учнями молока та йогуртів місцевого виробництва, що входили до складу шкільного сніданку.

З 600 учнів школи ознаки отруєння були відмічені у 251, при цьому у 16 ​​учнів відзначався жар, діарея і болі в животі.
Всього обстежено було 277 учнів, що вживали молоко, з них 178 залишені в лікарні під наглядом лікарів. До екстреного огляду учнів було притягнуто понад 120 медичних працівників.
Шкільні запаси молока опечатані, ведеться розслідування із залученням виробника молочних продуктів.
Останнім часом у Китаї отримав широкий громадський резонанс ряд скандалів, пов'язаних з якістю продуктів. У 2008 році китайські виробники молочної продукції були викриті в додаванні в молоко меламіну, щоб підвищити вміст протеїну в продукті. Тоді через вживання молочних сумішей з високим вмістом меламіну загинули шестеро дітей, ще понад 300 тисяч захворіли.
У березні-квітні 2011 року виявлено випадки використання заборонених препаратів при виробництві м'ясної продукції, а також ряд інших порушень, які загрожували здоров'ю споживачів харчових продуктів.


http://www.rian.ru


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: