На Ставропіллі 14 осіб отруїлися шарлоткою з сальмонелою

Share on Facebook

 

У Ставропольському Будьонівську 14 осіб захворіли на сальмонельоз.


На Ставропіллі 14 осіб отруїлися шарлоткою з сальмонелоюЯк повідомили в прес-службі управління Росспоживнагляду по Ставропольському краю, причиною стали порушення санітарно-епідеміологічних правил у супермаркету кондитерському цеху.
З 2 по 4 квітня за медичною допомогою з ознаками зараження гострою кишковою інфекцією звернулися 14 осіб. 11 з них їли кондитерський рулет «Шарлотка королівська», куплений в супермаркеті «Родина». Ще троє хворих - працівники підприємства. За результатами лабораторних досліджень, у хворих підтверджено діагноз «сальмонельоз».
У ході епідеміологічного розслідування, проведеного фахівцями Росспоживнагляду, в супермаркеті «Родина» були виявлені численні порушення санітарно-епідеміологічних правил в гастрономічному і кондитерському цехах.
Так, порушується потоковість сировини і готової продукції, в тому числі в кімнаті для зберігання і обробки яєць встановлена ​​холодильна камера для готової продукції, не працює мийка для обробки овочів і фруктів в овочевому цеху, не дотримуються правила обробки сирого яйця, обробний інвентар не промаркований, порушуються вимоги щодо дотримання особистої гігієни працівниками, відсутні умови для виготовлення кондитерських виробів з кремом.Виявлено й інші порушення.
Передбачуваним фактором передачі інфекції є кондитерський рулет «Шарлотка королівська», виготовлений 1 квітня.
Робота підприємства була припинена з 5 квітня на 5 діб, матеріали для прийняття подальшого рішення передані до суду. На юридичну особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.6.6. КоАП РФ.


http://www.rosbalt.ru

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: