У Приамур'ї сталося масове отруєння співробітників міліції

Share on Facebook

У результаті масового отруєння, щонайменше, 27 співробітників міліції звернулися за медичною допомогою в місті Білогірську Амурської області.


otravlennja-pracivnykiv-miliciji

Ще в понеділок співробітники місцевого відділу міліції відчули себе погано, скаржилися на нудоту і запаморочення. У вівторок перші постраждалі звернулися до лікарні.
Імовірно, міліціонери отруїлися парами дезинфікуючого засобу лізолу, який вилили на території розташованого неподалік наркологічного диспансеру.Серед постраждалих багато жінок.
Зараз, за ​​словами співрозмовниці агентства, їдкий запах, як і раніше стоїть біля будівлі міліції, з території наркодиспансеру вивозять грунт, який просочився лізолом.
"У місті спека, лізол випаровується, і сьогодні багато співробітників скаржаться на погане самопочуття", - сказала співрозмовниця агентства. За її словами, більшість хворих після надання першої допомоги знову повернулися на службу, проте медики наполягають, що хворим необхідно лікуватися в стаціонарі. Поки тільки дві співробітниці ОВС продовжують лікування в денному стаціонарі.
Лікарі, за її словами, не виключають, що постраждалі від отруєння парами лізолу звертатимуться і в найближчі дні, можуть виявитися ускладнення.Росспоживнагляд і прокуратура проводять перевірку за фактом отруєння у Білогірську.
Лізол - знезаражуючу засіб, розчин крезолу в калійному милі. Відповідно до вимог безпеки, лізол потрібно зберігати в щільно закритих ємностях, в місцях, недоступних стороннім. Приміщення, в яких працюють з лізолом, повинні бути обладнані вентиляцією. Працювати з лізолом дозволяється тільки з використанням індивідуальних засобів захисту - халата, респіратора, гумових рукавичок, чобіт і фартуха, захисних окулярів.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: