Мило в 90% випадків викликає дитячу алергію

Share on Facebook

 

mylo

Якщо у вашого чада з'явилася алергія, а ви не можете визначити через що, вам варто звернути увагу на мило, яким користується дитина.

 
Активний інгредієнт, який міститься в антибактеріальному милі, найчастіше і викликає алергію у дітей. Про це заявили вчені з Мічиганського університету. 
Хімічну речовину триклозан дуже довго пов'язували з розвитком дисфункції імунної та гормональної систем. Але ця речовина може також реагувати і з хлором, який міститься у водопровідній воді. У результаті утворюються канцерогенні діоксини. Речовина триклозан руйнує і гормони, вон також здатна вплинути на статеву функцію і навіть привести до розвитку вроджених дефектів. 

Під час останніх досліджень вчені зіставили концентрацію триклозану і бісфенолу. 
У результаті було виявлено, що триклозан і бісфенол пов'язані з високим рівнем концентрації антитіл, а це свідчить про імунну дисфункцію, викликану ним. 
Бісфенол може стати і головною причиною ендокринних порушень. Ця речовина міститься ще в пластикових пляшках, наклейках на продуктах харчування. Особливо погано бісфенол впливає на організм дітей. Ці речовини мають вплив і на імунну систему дорослих людей у віці від 18 років і старше. 

«Наші висновки підтверджують« гіпотезу гігієни », яка говорить, що перебування в надмірно чистому середовищі може стати шкідливим для нормального розвитку імунної системи», - сказали дослідники з університету Мічігану.


http://vredno.com.ua/


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: