США: органічний ринок перетнув межу в 31 млрд дол.

Share on Facebook

 

Зважаючи на високий споживчий попит, об’єми органічного виробництва США зросли на 9,5% у 2011 р., а вартість роздрібного органічного ринку становила 31,5 млрд дол.

 

Зокрема, ринок органічного продовольства та напоїв було оцінено у 29,22 млрд дол., тоді як вартість ринку непродовольчих товарів склала 2,2 млрд дол. Швидке зростання органічного ринку – чудовий доказ того, що покупці готові платити за товар високої якості та додаткової цінності.

«Споживачі все частіше звертають увагу на етикетки товарів, приймаючи рішення про покупки на основі своїх цінностей, переконань та обізнаності про переваги тих чи інших продуктів, впливу на здоров’я та навколишнє середовище. Для них важливо, чи вироблена продукція з використанням технологій генної інженерії, чи ж сталих та органічних методів. Ціна також має значення у прийнятті рішення про покупку, але завдяки широкому асортименту органічних продуктів та точок їх продажу покупець завжди має вибір, що купити, де купити та за якою ціною», – коментує Крістін Бушвей, виконавчий директор Асоціації OTA.

Нині ринок органічних продуктів становить 4,2% від загального об’єму продажів продовольства у США. Найшвидше зростають такі сегменти ринку, як «м’ясо та м’ясні продукти», «риба» та «птиця» (у США м’ясо птиці обліковується окремо) – у 2011 р. зафіксовано 13% зростання, хоча ці сегменти і залишаються найменшими на загальному ринку органічних продуктів.

Прогнозується, що у 2012-2013 рр. темпи зростання органічного ринку збережуться на позначці не нижче 9%.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 06-08 (24)' 2012

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: