Какао визнали кращим напоєм для відновлення після занять спортом

Share on Facebook

 

Пацієнти з початковими стадіями хвороби Альцгеймера можуть сповільнити або навіть запобігти розвитку недуги, якщо почнуть правильно харчуватися, запевняють медики з США.

 

442Американські вчені з'ясували, що холодне какао відновлює м'язи після фізичних вправ швидше, ніж спеціальні напої, призначені для спортсменів.

Учені провели чотири дослідження, в ході яких вони порівнювали швидкість відновлення  м'язів після тривалих фізичних навантажень при вживанні різних напоїв. Оцінивши отримані дані, дослідники з'ясували, що після вживання какао м'язи спортсменів відновлювалися найшвидше.

За словами авторів дослідження, какао містить необхідну для відновлення м’язів кількість білків, а також вуглеводи, які заповнюють енергетичний запас м'язової тканини. Крім того, вживання молока дозволяє заповнити запас води і різних іонів (калію, кальцію і магнію), які виділяються потовими залозами при фізичних навантаженнях.

Раніше австралійські вчені з'ясували, що вживання солодкої кави також сприяє відновленню м'язів. Кофеїн допомагає м'язам засвоювати глюкозу і значно збільшує швидкість відновлення запасів глікогену в м'язах після тяжких фізичних навантажень. Крім того, результати інших досліджень також свідчать про користь молока для спортсменів.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: