Український борщ підкорює Америку

Share on Facebook

 

Університет Wake Forest (Північна Кароліна, США) опублікував результати свого дослідження, згідно з яким буряковий сік визнано настільки ж корисним, як і популярний гранатовий сік. Для українців це особлива новина, адже буряк – частий гість на наших столах.


борщ

Користь буряка у його багатому вітамінному складі – він містить багато клітковини, калію, марганцю, заліза, цинку, вітаміну С тощо. Крім того, буряковий сік має велику перевагу перед гранатовим – відносно низьку ціну. Тому гранатовий сік можна замінити буряковим з користю як для здоров’я, так і для гаманця.

У США буряковий сік б’є рекорди популярності. Серед інших у магазинах здорового харчування можна зустріти напій із бурякового соку з цукром та лимонним соком з цікавою назвою на пляшці – «Borscht» (Борщ). Можливо, борщ – страва майбутнього американців? Шкода, що вони не знають справжнього смаку нашого наваристого та ароматного борщу! Але приємно, що тими ж американцями доведено, що чи не щодня ми з вами споживаємо справжні натуральні ліки!

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 09-11 (25)' 2012

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: