Бейонсе та органік

Share on Facebook

beyonce


29 серпня 2009 р. нарешті відбулася подія, яку всі так давно чекали. У Донецьку було урочисто відкрито стадіон «Донбас Арена». Cтадіон із гідністю витримав своє перше серйозне випробування. «Гранд Шоу» відвідали близько 45 тис. чоловік, і всім їм «Донбас Арена» подарувала справжнє свято і теплі емоції.

На відкритті «Донбас Арени» з першим концертом в Україні виступила відома американська співачка Бейонсе, виступ якої став родзинкою всього шоу.

До речі, співачка прагне бездоганності не лише на сцені, а й у повсякденному житті. Вона пропагує здоровий спосіб життя і правильне харчування, та надає перевагу органічним продуктам.

Динамічні гастролі співачки вимагають особливого харчування. Тому Бейонсе обирає органічне меню. Особлива роль в її харчуванні належить фруктам, овочам, рибі та нежирному м’ясу. Як правило, у райдері виконавиці ці продукти зазначаються завжди.

Так, особиста служба обслуговування співачки під час її перебування в Україні на вечерю готувала запечене курча, парові броколі, боби та шпинат. Усі інгредієнти мають лише органічну природу. Співачка категорично заборонила подавати їй шоколад, інші солодощі, чіпси та горіхи.

Відомо, що під час минулорічного виступу Пола Маккартні в Києві теж висувалися певні вимоги щодо органічного харчування. Поки ніхто з українських виконавців будь-яких побажань щодо включення до їхнього меню здорових, органічних страв не висловлював. Чому?..

 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: