Іспанія: уряд займається вихованням органічно орієнтованих споживачів

Share on Facebook

spain_organic


Міністерство сільського господарства, рибництва та охорони навколишнього середовища Іспанії надрукувало брошуру на органічну тематику під назвою «Довідник органічного сільського господарства». Це – своєрідна пам’ятка для споживачів, наклад якої становив більше ніж 25 000 примірників. Мета видання – виховати досвідчених споживачів із високим рівнем знань про органічне виробництво, що відповідає «Плану розвитку органічного сільського господарства на 2007-2010 рр.». Основною ідеєю цього заходу є бажання підвищити рівень попиту на органічні продукти у країні.

Довідник містить інформацію про маркування органічних продуктів, принципи органічного сільського господарства, вплив на збереження навколишнього середовища, налагодження виробництва продуктів тваринництва, подальшу переробку та просування на ринку. Споживачі мають можливість безкоштовно завантажити цей довідник із сайту Міністерства сільського господарства, рибництва та охорони навколишнього середовища Іспанії.

До речі, Федерація органічного руху України теж видала українською мовою «Довідник стандартів ЄС щодо регулювання органічного виробництва та маркування органічних продуктів».

 

www.alimentacion.es; www.mapa.es

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: