Кава допоможе жінкам в екстремальних умовах

Share on Facebook

 

Дослідження британських психологів дозволило прийти до висновків про те, що в стресових ситуаціях найкориснішим напоєм для жінок є кава. Проте на чоловіків цей напій діяв трохи інакше.

 

190У ході експериментів взяли участь як чоловіки, так і жінки. Піддослідних розділили на дві групи, одній із яких запропонували випити звичайну каву, а другий - напій, що не містить кофеїну. Після цього учасникам експерименту запропонували вирішити деякі логічні задачі, головоломки та тести на запам'ятовування.

У результаті виявилося, що жінки, які пили звичайну каву, справлялися із завданнями в середньому на 100 секунд швидше і краще за тих представниць слабкої статі, які пили напій без кофеїну.

На чоловіків напій із вмістом кофеїну подіяв інакше. Представники сильної статі, які випили звичайну каву, обмірковували завдання на 20 секунд повільніше і набагато гірше запам'ятовували інформацію, ніж чоловіки, які пили напій без кофеїну.

Також було встановлено, що у великих кількостях кофеїн шкідливий як для жінок, так і для чоловіків. Тому фахівці не рекомендують вживати в день більше 5 чашок кави.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: