Схуднення допомагає позбутися хропіння

Share on Facebook

 

Схуднення може допомогти позбутися хропіння і затримок дихання уві сні, які небезпечні для життя дорослих і можуть призвести до порушення розвитку у дітей, якщо вчасно не почати лікування.


313

"Синдром обструктивного апное сну (СОАС) є дуже важким і потенційно летальним захворюванням. Хропіння, в принципі, нічим не небезпечне і його не потрібно лікувати. Якщо вам хтось говорить, що ви хропете уві сні, то це його проблеми. Але, якщо вам ще й кажуть, що під час сну ви починаєте задихатися, тоді потрібно звертатися до лікаря", - заявив директор клініки хвороб вуха, горла і носа УКБ № 1 Першого МГМУ імені І.М. Сеченова Андрій Лопатін.

За словами російських медиків, на виникнення хропіння впливає багато факторів: будова кореня язика, будова нижньої щелепи і, у тому числі, зайва вага. "Якщо скинути 5-7% від загальної ваги тіла, то хропіння припиниться з імовірністю 50%", - заявив член президії Національного товариства з сомнології та медицини сну Роман Бузунов.

Фахівці застерегли охочих позбутися від хропіння від необдуманого звернення у клініки, де пропонують усунути це неприємне явище за одну процедуру за допомогою, наприклад, операції на м'якому небі і без жодного попереднього обстеження.

Для лікування хропіння та СОАС потрібно звертатися до сомнологів та отоларингологів, повідомили фахівці. Після комплексного обстеження, вони вирішать, чи необхідно взагалі пацієнтові хірургічне втручання.

Як запевняють медики, хропіння - це проблема, яка стосується не лише дорослих.

За словами експерта, до появи хропіння та апное сну зазвичай призводять часті інфекції верхніх дихальних шляхів та алергічний риніт.

Медики запевнили, що затримки дихання уві сні набагато небезпечніші, ніж здаються на перший погляд. Вони можуть супроводжуватися синдромом дефіциту уваги та гіперактивністю, через те, що дитина не може нормально виспатися.

Раніше американські вчені встановили, що постійне і гучне хропіння у маленьких дітей пов'язане із проблемами поведінки у дошкільному та молодшому шкільному віці. Вчені зазначили, що ці поведінкові порушення включають у себе гіперактивність, депресію та неуважність.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: