США: органічний сектор створює півмільйона робочих місць

Share on Facebook

 

«Виробництво органічного продовольства у США створює більше робочих місць, ніж аби ця ж продукція вироблялась конвенційними методами», – повідомляється у новому звіті Органічної торгової асоціації (OTA), у якому зазначається, що у 2010 р. органічний сектор створив понад 500 тис. робочих місць у США.


21

«Цей звіт посилає нам потужний сигнал про те, що виробництво на благо довкілля та заради економічного результату не є взаємовиключними, – пояснив американський конгресмен Сем Фарр. – Органічна харчова промисловість створює робочі місця, стимулює економіку і виробляє продукцію, яку споживачі все частіше шукають і вимагають. Цей звіт робить очевидними причини, чому саме необхідно підтримувати і розвивати органічне сільське господарство».

У ході досліджень було підраховано, що кожен отриманий мільярд доларів у роздрібній торгівлі органічними продуктами приніс із собою створення 28 тис. робочих місць, що позитивно відображається на загальній економічній ситуації країни. До того ж використання органічних інгредієнтів у харчовій промисловості замість конвенційних стало результатом створення 21% додаткових робочих місць у цій галузі.

У ході дослідження порівнювалось використання праці та виробничих ресурсів у традиційних і органічних господарствах. Значна потреба робочих рук спостерігається в більш трудомістких органічних господарствах, невеликих фермах, сертифікаційних органах, а також роздрібних торгових точках.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 06-08 (24)' 2012

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: