Вітамін Е захищає від раку печінки – вчені

Share on Facebook

 

Активніше вживання вітаміну Е – з самої їжі або із вітамінних додатків – може зменшити ризик ракового захворювання печінки.

 

170Про такі результати дослідження йдеться у повідомленні в Journal of the National Cancer Institute.

Рак печінки посідає третє місце у світі за рівнем смертності. Майже 85% випадків припадають на третій світ. Більше від половини захворювань мають китайську прописку. Можливо, саме тому відкриття домоглися китайські вчені і, зокрема, науковці із Шанхайського інституту ракових захворювань.

Для визначення залежності ракового захворювання печінки і вітаміну Е китайські науковці проаналізували дані понад 130 тисяч осіб. Ба більше, учені персонально опитали учасників експерименту, намагаючись скласти детальну картину їстівних звичок та схильностей пацієнтів.

Науковці змогли порівняти ризик ракових захворювань у людей, які активно вживали вітамін Е, з тими, котрі не мали такої звички. Учені дійшли висновку, що вживання вітаміну Е істотно зменшило ризик появи раку печінки. Це насамперед стосується середнього і похилого віку людей.

Дослідження не відповіло на запитання: у чому саме полягає сила вітаміну Е. Розгадка цієї таємниці – справа майбутнього.

Як відомо, вітаміна Е особливо багато у деяких жирах та олії. Він міститься в рослинному і вершковому маслах, зелені, молоці, яйцях, печінці, м'ясі, а також зародках злакових.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: