У Британії відкриють найбільш екологічний магазин M&S

Share on Facebook

 

Боси Marks and Spencer вирішили відкрити магазин, повністю створений на «зелених» технологіях, в британському Чешир Окс.


70

Він стане найбільшим магазином після їх головної будівлі в Марбал Арк в Лондоні. Це буде самий екологічний проект Marks and Spencer — його розробка зайняла майже сім років.

На будівництві знаходиться 250 менеджерів і робітників щодня, у проекту більше 1 000 підрядників, субпідрядників, архітекторів, дизайнерів і експертів, що працюють над тим, щоб передати його торговцям, власникам магазинів і 350 новим працівникам у червні. Кожна частина будівлі була ретельно опрацьована відповідно до плану.

Зовні величезні насипи грунту забезпечують природну ізоляцію, а підземні труби забезпечують природну циркуляцію повітря. Технологія оббивки стін коноплями використовується для того, щоб гігантський магазин міг «дихати», панелі з кедра по сторонах будівлі були нахилені таким чином, щоб отримати максимальний потік сонячного світла. На автостоянці будуть використовуватися LED освітлення. У зелених стінах є гнізда для стрижів і штучні гнізда.

Магазини фірми M & S вважаються екологічними у світі, повідомляє Daily Mail.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: