У Барановичах у шкільній їдальні отруїлися діти

Share on Facebook

 

У Барановичах у їдальні школи № 14 21 грудня отруїлися діти. Школярі скаржаться на біль в животі. При цьому одна дівчинка вже потрапила до інфекційного відділення міської лікарні. Батьки школярів кажуть, що випадки отруєння дітей в школі вже були і раніше."Епідеміологи готуються до комплексної перевірки школи № 14", - повідомила співробітниця Барановицького зонального центру гігієни і епідеміології Анна Чеботар, передає "Єврорадіо".

За її словами, фахівцям ще належить з'ясувати причину отруєння дітей. При цьому шкільна їдальня буде закрита, додала Анна Чеботар.

"Зараз в лабораторії досліджують взяті у хворих дітей аналізи, але результатів поки немає. Група фахівців вже готова виїхати в школу", - зазначила епідеміолог. При цьому фахівець пояснила, що для такої позапланової перевірки, згідно з президентським указом № 510, треба припис від головного лікаря центру гігієни.

У свою чергу керівник центру зараз знаходиться у відрядженні в Мінську. Підготовлена ​​до виїзду машина з обладнанням та фахівцями чекає дозволу на виїзд.

Проте затримка не дозволить співробітникам школи все вичистити і знищити можливу причину отруєння дітей, кажуть лікарі.

Епідеміологи, так чи інакше, збираються перевірити воду, досліджувати кухню, а також взяти аналіз крові у працівників школи. "Поки нічого лабораторно не досліджено, говорити про яку-небудь епідемію не варто", - резюмувала Ганна Чеботар.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: