Кліп про "Сміттєвої гори" Ізраїлю удостоївся "екологічного Оскара"

Share on Facebook

 

Кліп, що розповідає про проект перетворення "Сміттєвої гори", найбільшого звалища Ізраїлю, в екологічний парк, визнаний кращим на конкурсі, що проводився секретаріатом Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Газета "Маарів", розповідаючи про перемогу двохвилинного ізраїльського кліпу, називає конкурс, що проводився під егідою ООН, церемонією "Оскар" в області екології.


449

Анімаційний фільм "A mountain of change" розповідає про те, як в центрі Ізраїлю, недалеко від Тель-Авіва, зросло найбільше звалище в Ізраїлі, яке з часом стала створювати великі незручності для мешканців прилеглих населених пунктів, а також представляти загрозу для навколишнього середовища . Автори фільму вдаються до невеликої гіперболи, кажучи про те, що зграї птахів, кружляли над "Сміттєвою горою" в пошуках їжі, створювали загрозу для повітряного транспорту. Однак це перебільшення авторам можна пробачити, оскільки історію "Херіі" глядачам розповідає дитина.

Хлопчик за кадром говорить про те, що в Ізраїлі був знайдений спосіб боротьби з парниковими газами, що утворюються в покладах органічного сміття. На звалищі була встановлена ​​система по відкачці метану, який продається текстильній фабриці, розташованій неподалік, в якості палива.

Всі шестеро суддів секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК) та ЮНЕП (програми ООН із захисту навколишнього середовища) одностайно визнали кліп "A mountain of change" кращим у номінації CDM.

Кліп, що розповідає про ізраїльське звалище, також був показаний в Дурбані, де в ці дні проходить 17-а конференція сторін рамкової конвенції ООН щодо кліматичних змін.

Зазначимо, що угода РКЗК була прийнята в 1992 році і набула чинності в 1994 році. Вона була підписана більш ніж 180 країнами світу. РКЗК проголошує необхідність прийняття різноманітних заходів з обмеження антропогенних викидів парникових газів. Але оскільки конвенція не містить кількісних зобов'язань для держав, для їх визначення в 1997 році був розроблений додатковий документ - Кіотський протокол, в який також були включені механізми чистого розвитку (CDM).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: