Тарілка супу взимку допомагає не лише втамувати голод, а й зміцнити здоров'я

Share on Facebook

 

Супи взимку допомагають не тільки зігрітися і втамувати голод, а й позитивно впливають на здоров'я. Суп, в залежності від вхідних у нього інгредієнтів, допоможе скинути зайві кілограми, знизити рівень холестерину, зміцнити імунітет, судини і кістки.


суп

Суп із сочевиці, а точніше сочевичну юшку, допомагає в боротьбі з високим холестерином. Сочевиця містить у великій кількості розчинні харчові волокна, що перешкоджають всмоктуванню "поганого" холестерину, крім того грубі волокна вбирають в себе надлишок вологи і утворюють в кишечнику великої харчової грудки, який з легкістю виводиться з організму, нормалізуючи стілець. Також сочевиця допомагає виводити канцерогенні речовини.

Курячий суп допомагає наповнити шлунок, але разом з тим він містить менше калорій, ніж, наприклад суп-пюре на основі вершків. Крім того, овочі, а також макаронні вироби, що додаються в бульйон, допомагають надовго зберегти почуття ситості.

Суп з морквою і коріандром задовольняє добову потребу у вітаміні А, і отже, підсилює імунітет і захищає від грипу та інфекцій дихальних шляхів, стравоходу і сечових шляхів.

Суп-пюре з томатів допомагає захистити шкіру від ультрафіолетових променів і утворення зморшок, завдяки вмісту в помідорах лікопін. До речі, його концентрація збільшується при тепловій обробці продукту.

Суп з брокколі і "стілона" (це один із сортів жирного сиру) допомагає зміцнити кістки, так як обидва продукти містять кальцій.

Гороховий суп дозволяє заповнити запас заліза і незамінний при профілактиці анемії.

Вагітним жінкам рекомендується суп зі шпинату. 300 мл тарілка юшки містить третину від денної норми фолієвої кислоти, вітаміну В.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: