Органік убереже від антибіотиків

Share on Facebook

 

Усе частіше дослідники та законотворці піднімають питання рутинного застосування величезних доз антибіотиків у тваринництві не в лікувальних цілях, а з метою стимулювати зростання поголів’я тварин та нарощування виробництва.


антибіотики

Близько 70% антибіотиків у промисловому тваринництві використовують не в лікувальних, а у профілактичних цілях, додаючи їх до корму та води, що підвищує ефективність кормів та стимулює швидкий приріст ваги, а також компенсує антисанітарні умови утримання.

Всесвітня організація здоров’я висловлює своє занепокоєння та закликає відмовитися від антибіотиків, аби зберегти людське життя. Масове використання антибіотиків у сільському господарстві може призвести до розвитку стійких до ліків штамів бактерій.

Як результат – спостерігаємо зростаючий інтерес до органічного сільського господарства, в якому такі практики заборонено. Органічні стандарти не дозволяють використання антибіотиків, синтетичних гормонів та інших лікарських засобів. Натомість органічні виробники забезпечують належні умови утримання та догляду за тваринами, аби попередити хвороби та стимулювати розвиток стійкого імунітету. Тварин випасають на відкритих галявинах та годують виключно органічними кормами. Для лікування хвороб використовують гомеопатію.

Обирайте продукти з логотипом «органічний продукт» на етикетці: це єдиний спосіб бути впевненими, що свинина, яловичина, інші м’ясні та молочні продукти, яйця не містять у собі шкідливих антибіотиків.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (19)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: