Audi у Франкфурті покаже новий концепт

Share on Facebook

 


Компанія Audi поширила детальну інформацію про концептуальний міський електрокар Urban, світова прем'єра якого відбудеться в середині поточного тижня на моторшоу у Франкфурті. На даний момент було представлено дві версії цієї машини - з відкритим і закритим кокпітом.


405
Габаритна довжина обох прототипів складає 3219 міліметрів, ширина - 1678 міліметрів, а висота - 1189 міліметрів. Електрокари Audi Urban побудовані на повністю новій платформі, яка раніше ніколи не використовувалася на жодній моделі німецької марки. Кузовні панелі автомобілів виготовлені з посилених углеволокном полімерів. Цей же матеріал, але вже в суміші з алюмінієм, застосовується і в конструкції монокока. Маса електрокара становить всього 480 кілограмів.
У салоні новинки знаходяться два крісла, причому розташовані вони у шаховому порядку. Пасажирське сидіння відсунуте від водійського на 30 сантиметрів до задньої частини салону, щоб забезпечити сідокам більше «житлового простору». Крісла Audi Urban не регулюються, будучи єдиним цілим з монококом, а їх форма підганяється за допомогою спеціальної піни під фігуру пасажирів, як в гоночних автомобілях. При цьому водій може відрегулювати положення педалей (вони можуть переміщатися на 22 сантиметри вперед-назад) і рульової колонки (до 20 сантиметрів).
У рух концепт Urban приводиться двома електромоторами сумарною потужністю 20 кінських сил (47 Нм), розташованими на задній осі. Вони отримують енергію від комплекту літій-іонних акумуляторів ємністю 7,1 кіловат-години і масою 90 кілограмів. За даними компанії Audi, новинка здатна прискорюватися з нуля до 60 кілометрів на годину приблизно за шість секунд, а до ста кілометрів на годину - за 16,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 100 кілометрів на годину.
Запас ходу прототипу складає 73 кілометри. На зарядку батарей від 400-вольта трифазної мережі потрібно 20 хвилин, а на їх «заправку» від домашньої 220-вольт електромережі - близько години.
Перспективи запуску моделі Urban в серію не відомі, однак за попередніми даними, ця машина може бути передвісником компактного електрокара Audi E1.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: