Вчені: купання в Мертвому морі знижує рівень глюкози в крові діабетиків

Share on Facebook

 

Результати дослідження, проведеного вченими медико-санітарного факультету університету Бен-Гуріон у співпраці з медиками з Беер-шевський лікарні "Сорока", свідчать про те, що купання в Мертвому морі знижує кількість глюкози в крові і покращує таким чином стан людей, хворих на діабет.


мертве море

В ході роботи була обстежена група з 14 чоловік у віці від 18 до 65 років, хворих на діабет другого типу менше 20 років. Дослідження проводилися в критому басейні, наповненому водою з Мертвого моря, нагрітої до температури 35 градусів Цельсія.

Відразу після 20-хвилинного купання рівень глюкози в крові обстежуваних знизився на 13,5% - від 163 мг на децилітр до 151 мг на децилітр

Контрольне 20-хвилинне купання у звичайній воді не призвело до подібних результатів - рівень глюкози залишився колишнім. Контрольна група, що складається з здорових людей, також провела 20 хвилин у водах Мертвого моря, що також не відбилося на рівні глюкози в їх крові.

Результати цієї роботи будуть опубліковані в серпневому випуску наукового журналу Ізраїльської асоціації медиків "А-Рефуа".

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: