Білл Гейтс інвестує в «Монсанто»

Share on Facebook

 

Фонд Білла та Мелінди Гейтс інвестує кошти у корпорації-гіганти «Монсанто» та «Каргілл», що викликало хвилю критики з боку значної частити суспільства.


Білл Гейтс, Монсанто

Напевне, саме настав час сказати правду про те, як фонд бачить стан сільського господарства у розвинених країнах!

Суперечка розпочалася, коли на фінансовому веб-сайті США розмістили щорічне інвестиційне портфоліо, у якому зображено придбання фондом 500 тис. акцій компанії «Монсанто» вартістю 23 млн дол.

Противники стверджують: «Монсанто» має кричущу історію неповаги до інтересів та добробуту дрібних фермерів у всьому світі. Тому такий вчинок ставить під серйозний сумнів величезні суми фінансування фонду на розвиток сільського господарства в Африці».

Ці два інциденти ініціювали безліч питань до фонду. Мало хто сумнівається, що ГМ-культури є в Африці, але чи настільки наївний пан Гейтс, щоб підтримувати двох агресивних гігантів? Між іншим, в Африці існують побоювання на державному та суспільному рівні, що американська модель екстенсивного хай-тек агровиробництва не є прийнятною для переважної більшості країн Африки і не має примусово нав’язуватися найбіднішим фермерам, аби «нагодувати світ».

Пан Гейтс каже: «Нам знадобляться найкращі ідеї з усього світу: як прибічників органічного руху, так і вчених – генних інженерів, аби нагодувати світ та допомогти найбіднішим». Однак це – словоблудство, так як однією з основних переваг органічного виробництва є саме відмова від ГМО!

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: